Pozycjonowanie stron Bydgoszcz

Pozycjonowanie stron internetowych to obecnie jeden z najpopularniejszych kanałów dotarcia do klienta. Główną przyczyną tego zjawiska jest coraz większa popularyzacja Internetu. Jedną z większych zalet Internetu jest szybkie odnajdywanie informacji. Najbardziej efektywnym narzędziem są wyszukiwarki internetowe, wśród których bezapelacyjnie prowadzi Google. Na dzień dzisiejszy to właśnie pozycjonowanie w wyszukiwarce Google stanowi zarazem największe jak i najbardziej korzystne rozwiązanie wyjścia z ofertą do klientów.

Po wpisaniu do wyszukiwarki hasła typu „pozycjonowanie stron Bydgoszcz” otrzymamy około 211 tysięcy wyników! Jest to bardzo duża liczba, dlatego wyszukiwarka dla wygody przeglądającego wyniki podzieli je na podstrony. Na każdej z podstron znajdziemy:

  • 10 podstawowych wyników, które kierują do stron mających najlepszą ocenę z punktu widzenia wyszukiwarki (w danej tematyce)
  • dodatkowo w wynikach mogą pokazać się reklamy należące do reklamodawców Adwords – najczęściej 2-4 od góry i 2-3 na dole strony z wynikami. Łatwo je poznać, gdyż obok wyników znajduję się obramowany napis „Reklama”
  • Często gdy szukamy restauracji, usług lub produktów możemy zobaczyć w wynikach mapy Google, które wskazują miejsca w jakich możemy pozyskać interesujący nas „przedmiot”

pozycjonowanie stron BydgoszczAdwords (czyli reklama za pośrednictwem Google) jest narzędziem, które pozwala dotrzeć do dużej liczby klientów, ale ma swoje wady. Po pierwsze jest drogi – za jedno kliknięcie możemy zapłacić nawet 10-20 złotych! Po drugie wielu internautów – szczególnie młodszych – omija reklamy, dlaczego? Z przyzwyczajenia, często szukali ulubionych filmów, muzyki, gier – w komercyjnych reklamach nie mogli ich odnaleźć, dlatego teraz za każdym razem szybko je pomijają.

Jaka jest cena pozycjonowania stron na miejscowość Bydgoszcz?

Firma Monto przed rozpoczęciem lokalnego pozycjonowania stron internetowych na Bydgoszcz dokonuje rzetelnej analizy i doboru słów kluczowych. Dość oczywiste, że inna cena będzie związana z pozycjonowanie fraz typu „wulkanizacja Bydgoszcz” – około 95 tysięcy wyników w wyszukiwarce, a inna dla „restauracja Bydgoszcz” – około 813 tysięcy wyników.

Na pewno dodatkowym elementem wpływającym na cenę poza jej konkurencyjnością jest również lokalizacja i – w pewnym uproszczeniu – będzie można przyjąć, że pozycjonowanie Bydgoszcz będzie tańsze niż pozycjonowanie na Kraków.

Poza tymi elementami ważny jest również aktualny stan domeny. Jeśli strona wymaga bardzo dużo pracy, zarówno od strony wewnętrznej (treści, programowanie, grafika, optymalizacja znaczników itd.) oraz zewnętrznym (budowa zaplecza, linki, fora itd.).

Wybierz Monto bo…

  • Wybierasz doświadczoną firmę, która pozycjonowała już domeny na miejscowość Bydgoszcz
  • Dostaniesz partnerskie warunki współpracy – nie trzymamy klientów na siłę możesz od nas odejść bez ponoszenia kar umownych

Bydgoszcz


1 opinia

Bydgoszcz · 14 maja 2020 o 16:20

Przerobiłem dwie agencję SEO żadna z nich nie potrafiła zrobić widocznego postępu, ale nie brakowało ciągłych uwag co można poprawić na stronie. Oczywiście nie kosztowało mnie to dużo, ale straciłem prawie dwa lata. Monto może nie ma skuteczności na poziomie 100%, czasami widać że to nieduża firma, ale widzę progres w comiesięcznych raportach pozycji po 6 miesiącach współpracy, a dla mnie równie istotne zmiany są widoczne na mojej stronie. Na przykład pojawił się blog co miesiąc są dodawane 2-3 wpisy, wersja mobilna została poprawiona, szablon którego używałem został przetłumaczony (nie mogłem dać sobie sam z tym rady), wykonali dla mnie slidery w cenie abonamentu SEO.

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *