Pozycjonowanie stron Toruń

Pozycjonowanie stron internetowych to dziś jedna z najskuteczniejszych reklam na świecie, która z powodzeniem sprawdza się również na rynku lokalnym jakim jest miasto Toruń. Dobrze dobrane słowa kluczowe w SEO są gwarancją odwiedzin strony internetowej. Jeśli dodamy do tego dobrą ofertę to mamy prosty, sprawdzony przepis na zdobywanie klientów.

Od kilku lat można zaobserwować zmiany, które zachodzą wśród wyszukiwarek internetowych. Większy nacisk kładziony jest na regionalne dostosowanie wyników – tutaj jako przykład mogą posłużyć nam mapy Google.

Szukając dziś fryzjera, restauracji czy stomatologa w Toruniu jedną z pierwszych rzeczy jaką zrobimy będzie wpisanie zapytania do wyszukiwarki. Zadaniem pozycjonera jest podbicie w wynikach wyszukiwania naszej domeny jak najwyżej, a najważniejszym celem jest znalezienie się wśród pierwszej dziesiątki wyników (tak zwane TOP10). Zdecydowana większość internautów wyszukujących w wyszukiwarce Google skupia się wyłącznie na pierwszej stronie wyników, uważając je za najbardziej trafne.

Koszt pozycjonowania na frazy zawierające Toruń?

pozycjonowanie stron toruń cena od 24 złotychKażda wycena pozycjonowania stron jest podejmowana indywidualnie. Podczas wyceny pozycjonowania na miejscowość Toruń istnieje wiele kryteriów, które ciężko symulować. Głównym z czynników wpływających na cenę jest branża w jakiej chcemy wykonać pozycjonowanie strony. Na  podstawie branży i regionu zostaje wykonana analiza, której efektem są słowa kluczowe.

Z pewnością Toruń jest miejscowością mniejszą od Warszawy czy Łodzi, dlatego ceny są stosunkowo tańsze. Można to zobrazować na prostym przykładzie:

Słowa kluczowe „Wulkanizacja Warszawa” zwrócą nam 323 000 wyników w wyszukiwarce. Natomiast „Wulkanizacja Toruń” zaledwie 69 200 wyników. Ilość wyników może nam dawać orientacyjną pomoc przy wycenie, jednak nie należy przy tym zapominać że trzeba tutaj również dokonać dokładnej analizy stron konkurencyjnych. Zdarzają się sytuacje, że słowa kluczowe regionalne z Torunia mają więcej wyników, a mimo to są tańsze bo konkurencja jest słaba.

Potrzebujesz pomocy w pozycjonowaniu? Wybierz Monto!

Monto jest nową marką na rynku pozycjonowania stron Toruń, ale poza skutecznością i doświadczonym zespołem mamy również atrakcyjne warunki współpracy:

 • umowy bez kar
 • krótki okres wypowiedzenia
 • uczciwe ceny
 • współpraca na warunkach partnerskich

Toruń


13 opinie

Sylwia · 19 lutego 2017 o 17:23

niestety terminowość w monto to koszmar! Dwa dni spóźnienia w realizacji projektu, który miał być wykonany w 7 dni…

  Oxyg · 28 sierpnia 2019 o 20:46

  W firmach w których jest informatyka to standard. Przy stronach internetowych średnio dwa tygodnie opóźnienia od terminu realizacji

Łukasz Siemioniak · 21 grudnia 2017 o 22:29

Reklama w Internecie jest ważna, a firma Monto wie jak zrobić ją profesjonalnie i nie drogo. Polecam tę firmę dla małych przedsiębiorstw.

  Kasia · 17 kwietnia 2020 o 09:24

  Cześć 🙂

  A w jaki sposób się rozliczają? Abonament czy za efekt?
  Jak długi okres wypowiedzenia ma umowa?
  Dodatkowo jak wygląda raport?

   Łukasz Siemioniak · 21 kwietnia 2020 o 22:21

   1. Abonament płacisz stałą kwotę u mnie to jest 530 zł netto. Plus jest taki, że poza SEO można liczyć na pomoc informatyczną drobne poprawki w szablonie, naprawa błędów krytycznych. Kiedyś włamali mi się na stronę i pomoc miałem następnego dnia.
   2. Jeden miesiąc
   3. Raport jest generowany w serwisie webpozycja to o tyle istotne, że to niezależne narzędzie i nie da kombinować. Raport zawiera wszystkie frazy + pozycje z każdego dnia miesiąca.

Szymon Suchecki · 7 stycznia 2018 o 11:14

Dzięki nim moja strona funkcjonuje na bardzo wysokim poziomie. Stworzyli dla mnie stronę dzięki której moja firma jest łatwo wyszukiwana i zauważana przez potencjalnych klientów. Prawdziwi profesjonaliści.
Pozdrawiam.

Kamil Wrześniak · 25 maja 2018 o 22:31

Rzeczowość; skuteczność; wykonanie od A do Z; pomysłowość; czynną chęć wsłuchania się w to, czego klient potrzebuje i działania wg. tego. Oby tak dalej. Dzięki!

Qladi · 27 marca 2019 o 20:39

„Wulkanizacja Toruń” zaledwie 69 200 wyników dobrze ze tyle wulkanizacji nie ma w Toruniu bo nie byłoby gdzie chleba kupić xD

Janek71 · 3 lutego 2020 o 19:32

Kiedyś pozycjonowanie było proste wystarczyło zdobyć dużo linków do strony klienta. Dziś ważny jest też content strony oraz aspekty techniczne. Tak naprawdę to aby skutecznie pozycjonować trzeba aktywnie rozwijać stronę WWW.

  Edi897 · 3 kwietnia 2020 o 19:38

  Dokładnie. Utarło się “pozycjonowanie”, ale tak naprawdę dziś powinniśmy mówić o usłudze szeroko rozumianej opieki nad stroną internetową. Bo strony, które się nie rozwijają spadają w wynikach wyszukiwarki i żadne magiczne sztuczki w pozycjonowaniu nie pomogą.

  Przykładem może być choćby SSL, który do niedawna był czymś bonusowym w SEO, dziś to standard można tylko dostać “punkty” ujemne za jego brak.

  PS. Toruń to piękne miasto 🙂

Julia Koszowska · 4 maja 2020 o 09:41

Możecie napisać ile płacicie w Monto za pozycjonowanie z frazami regionalnymi na Toruń?

  Karol · 14 maja 2020 o 09:45

  Płace od 3 miesięcy 450 zł netto za 13 fraz.
  Strona nowa więc było od zera obecnie 5 z nich jest w TOP5 🙂

   Pozycjonowanie Toruń · 17 maja 2020 o 17:02

   Osobiście polecam wam agencję SEO Widoczni, która świetnie sobie radzi na rynku od paru lat.

   Jedyny minus jest taki, że skupiają się tylko na pozycjach i nic poza tym ich nie interesuje – na przykład trudno uzyskać od nich pomoc w konfiguracjach czy nawet kwestiach content marketing.

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *