Pozycjonowanie stron Płock

Zacznijmy od początku, czyli zdefiniowania czym tak naprawdę jest pozycjonowanie stron WWW. Najogólniej pisząc to proces, który ma wywindować i utrzymywać domenę na szczyt wyników wyszukiwania. Dlaczego ważne jest, aby znajdować się na górze wyników? Tutaj możemy przytoczyć twarde dane: ponad 90% z nas dokonuje kliknięcia w link na pierwszej stronie wyników.

Cena pozycjonowania w Płocku

Płock nie jest trudnym miastem do pozycjonowania, szczególnie gdy porównamy go do dużych miast typu Poznań. Dlatego pozycjonowanie stron Płock jest stosunkowo tanie i dość szybko możemy spodziewać się wyników od pozycjonera. Trudno jednak wykonać cennik pozycjonowania, dlatego każda doświadczona agencja SEO wykonuje dokładne wyceny indywidualnie. Nie inaczej dzieje się w Monto możesz skorzystać z formularz wyceny pozycjonowania online za darmo i otrzymać wycenę razem z analizą fraz + obecne ich pozycję.

pozycjonowanie stron Płock cena od 24 złotychCena pozycjonowania na miejscowość Płock jest dość zróżnicowana i zależy głównie od branży. Spójrzmy na kilka przykładów fraz oraz liczbę wyników w wyszukiwarce:

  • Stomatolog Płock ~172 000 wyników
  • Warsztat samochodowy Płock ~233 000 wyników
  • Okna PCV Płock ~117 000 wyników

We wskazanym wcześniej przykładowym mieście Poznań fraza ze stomatologiem ma 905 tysięcy wyników. Należy jednak pamiętać, że liczba wyników może pozwolić nam na orientacyjną wycenę gdyż często jest ona myląca. Dokładna analiza konkurencji w Płocku często prowadzić do wniosku, że frazy z większą ilością wyników mogą być tańsze – podobnie z mniejszą mogą być droższe.

Płock


1 opinia

Arek89 · 24 kwietnia 2020 o 21:21

No teraz w czasie pandemii świat przechodzi metamorfozę. Przyszłość jeszcze bardziej będzie zależeć od świata wirtualnego. Ciekawe jak za 10 lat w tym kontekście będzie wyglądać pozycjonowanie.

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *