Pozycjonowanie stron Zielonka

Monto czyli firma o ugruntowanej pozycji na rynku wśród agencji interaktywnych. Naszym zadaniem jest dostarczenie klientowi wszystkich możliwych narzędzi od strony Internetu i nie tylko, które pozwolą na skuteczniejsze prowadzenie firmy.

Najbardziej popularną usługą wybieraną przez naszych klientów jest pozycjonowanie stron, które oferujemy również dla regionu Zielonka. Naszym zadaniem w usłudze pozycjonowania jest utrzymanie i zwiększenie pozycji w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej jaką jest Google. Dzięki temu zwiększamy zainteresowanie ofertą naszych klientów.

Czynniki wpływające na cenę pozycjonowania stron

Głównymi czynnikami wpływającymi na cenę pozycjonowania jest liczba oraz konkurencyjność fraz. Fraza to zestaw słów, które wpisuje potencjalny klient, na przykład:

  • remonty Zielonka
  • deweloper Zielonka

Dlatego wycena opieka się na indywidualnej analizie każdej firmy, aby dobrać odpowiednie frazy, a następnie dokonać ich wyceny poprzez analizę danego segmentu na rynku.


2 opinie

Juzek · 6 kwietnia 2020 o 18:41

Mój znajomy od kilku lat zajmuje się tematami SEO, marketingiem i mówi, że jest to temat coraz mniej opłacalny. Konkurencja jest bardzo duża, a rynek ciągle tkwi w przekonaniu, że praca przy komputerze to nie praca.

    Tomek4ever · 1 maja 2020 o 21:07

    Pozycjonowanie na Zielonkę nie jest trudne w 4 miesiące udało mi się zrobić pozycje dla kwiaciarni 🙂

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *