Czym jest pozycjonowanie stron WWW?

Pozycjonowanie stron WWW w najprostszym rozumieniu to osiągnięcie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarki (najczęściej Google). Celem najważniejszym jest znalezienie się na pierwszej podstronie wyników wyszukiwania (według wcześniej wyznaczonych fraz).

Czym są frazy i jak je dobrze dobierać?

Frazy to nic innego jak zbiór słów, które są wpisywane w wyszukiwarki w celu odnalezienia interesujących nas informacji. Dlatego najlepszymi frazami będą takie, które opisują zawartość domeny krótko i precyzyjnie. Na przykład glazurnik prowadzący działalność w mieście Katowice powinien wybrać usługi typu:

  • glazurnik Katowice
  • usługi glazurnicze Katowice

Należy przy wyborze fraz do pozycjonowania pamiętać również o tym do jakiej grupy odbiorców chcemy dotrzeć. Jeżeli przykładowy glazurnik z Katowic chciałby współpracować z klientami, którzy są wymagający, ale za jakość chcieliby więcej zapłacić powinien przemyśleć również frazy typu:

  • solidny glazurnik Katowice
  • dobry glazurnik Katowice

Ile kosztuje pozycjonowanie regionalne z dopiskiem Katowice?

Wycena pozycjonowania stron WWW na region Katowice wymaga indywidualnej wyceny, która jest w Monto darmowa – wystarczy wysłać zapytanie przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Jeśli nie wiedzą jeszcze Państwo na jakie frazy miałaby być pozycjonowana domena, nic nie szkodzi. Firma Monto wykona wstępną analizę i zaproponuje frazy.

Należy przy tym pamiętać, że pozycjonowanie jest procesem, a nie zadaniem. Pozycję w Google nie są przyznawane na zawsze, dlatego rozliczenie jest w formie przystępnego miesięcznego abonamentu.

Katowice