Pozycjonowanie stron Szczecin

Dlaczego w dzisiejszych czasach warto zdecydować się na pozycjonowanie stron internetowych? Odpowiedź jest prosta. Dobrze wykonane pozycjonowanie daje nam gwarancje dotarcia do dużej grupy odbiorców zainteresowanych konkretnymi usługami/produktami czy treściami.

tanie pozycjonowanie stron szczecin

Gdy szukamy np. kogoś kto naprawi nam komputera to jedną z pierwszych rzeczy, jaką zrobimy jest wejście  w Google i wpisanie „naprawa komputera Szczecin” – tutaj wkracza usługa pozycjonowania stron. Po wpisaniu zapytania do wyszukiwarki otrzymamy zwrot w postaci dużej liczby wyników to będzie w przybliżeniu 418 tysięcy. Zadaniem osoby lub firmy jest podbicie w wynikach wyszukiwania Twojej domeny w taki sposób, aby znalazła się ona w pierwszej dziesiątce wyników (popularnie określane TOP10). Dlaczego warto być na pierwszej stronię? Ponieważ – jak pokazują statystyki – ponad 90% z nas nie szuka odpowiedzi poza pierwszą stroną.

No dobrze, ale ile kosztu regionalne pozycjonowanie stron?

Do wyceny pozycjonowania firma Monto wykorzystuje kilka czynników główne z nich to:

  • jak dużo firm/osób pozycjonuje się na daną frazę
  • ile jest wyników – po wpisaniu „informatyk Szczecin” otrzymamy przeszło 470 tysięcy wyników, a dla porównania „wypożyczalnia samochodów Szczecin” około 290 tysięcy. To obrazuje różnice w trudności wyprzedzenia danej liczby stron.
  • lokalizacja – choć jest ona niemal w pewien sposób powiązana z powyższymi parametrami. Jednak warto pamiętać, że pozycjonowanie na frazy z dopiskiem Szczecin będzie tańsze od tej samej frazy z dopiskiem Łódź.

Dlaczego warto korzystać z usług Monto?

Przede wszystkim dlatego, że traktujemy naszych klientów jak partnerów z którymi chcemy budować długoterminowe relację, które mają przynosić  profity. W związku z tym nie trzymamy firm na siłę, nie wpisujemy w umowy kar za wcześniejsze odstąpienie. Bardzo dużą częścią bazy naszych klientów są firmy z „polecenia”. Jest to zarazem nasza nagroda jak i obowiązek trzymania jakości usług na najwyższym poziomie.

Szczecin


1 opinia

Kamil · 26 kwietnia 2020 o 18:37

Kiedyś to pozycjonowanie wyglądało prosto wystarczyło zdobyć jak najwięcej linków. Kolejne algorytmy Google ciągle utrudniają, dlatego też pozycjonowanie dziś to tak naprawdę opieka nad stroną zarówno od strony technicznej jak i treści, które na niej występują.

Dodaj swoją opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *