Co robimy?

W ramach naszej usługi zajmujemy się:

  • tworzeniem i redagowaniem treści na strony internetowe
  • hasłami reklamowymi i promocyjnymi
  • pisaniem artykułów
  • prowadzeniem blogów
  • tworzeniem opisów produktów/usług np. do katalogów
  • wpisami w mediach społecznościowych
  • prowadzeniem zaplecza do SEO (pozycjonowanie strony)

Zaufali nam Najlepsi

Wypełnij formularz i wyceń zlecenie…

Nasz oferta

Nie ma marketingu bez dobrych treści, a dobrych treści bez dobrego copywritera. Za każdym sloganem i hasłem reklamowym, tekstem na stronie internetowej, ulotce czy banerze, stoi copywriter.

Treść dostarcza informacji, jest niezbędna w procesie pozycjonowania stron, ale co najważniejsze oddziałuje na myśli i działania odbiorcy, czyli potencjalnego klienta. Fakt, że odwiedziłeś tę podstronę, oznacza, że szukasz dobrego copywritera.

Być może trafiłeś tu za sprawą ogłoszenia, co świadczy, że nasz copywriter dobrze wykonał swoją pracę, gdyż jego tekst był na tyle zachęcający, że postanowiłeś zapoznać się z naszą ofertą.

Możliwe, że przywiodła Cię tu wyszukiwarka, a to oznacza, że tekst stworzony przez naszego copywritera jest skuteczny pod względem pozycjonowania stron internetowych.

A więc nasze słowa działają!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Oprócz tego, że jesteśmy skuteczni i dobrzy w swoim fachu, po prostu lubimy swoją pracę. W branży copywritingu, a także SEO pracujemy już ponad 10 lat. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, wiemy co robimy, a przede wszystkim po co. Skupiamy się na działaniach, które przyniosą efekt.

Co będziesz z tego miał? Usługę, której faktycznie potrzebujesz – nie pakiet typu „100 w 1”, za który płacisz, a który zawiera usługi, z których być może nigdy nie skorzystasz.

Jesteśmy małą firmą, i w przeciwieństwie do dużych korporacji, gdzie dziś jest klient, a jutro go nie ma, bo będzie następny, nastawiamy się na długoterminową współpracę.

Naszych klientów traktujemy jak partnerów biznesowych, staramy się wychodzić z inicjatywą, pilnujemy terminów, a przede wszystkim skupiamy się na wykonaniu dobrej roboty.

Jak wygląda współpraca z nami?

Współpraca z nami opiera się na stałym kontakcie z klientem. W zależności od realizowanego zadania, najpierw wspólnie z klientem omawiamy temat tekstu, liczbę znaków, termin realizacji i cenę.

Kolejny krok to realizacja. Przed przystąpieniem do pracy nasz copywriter zbiera informacje, kontaktuje się z klientem, w przypadku tekstów ofertowych klient wypełnia przygotowany przez nas brief (odpowiedzi na pytania, które pomogą nam przy tworzeniu treści). W wyznaczonym terminie przesyłamy gotowy tekst.

Gdy nasza współpraca jest stała, na przykład prowadzimy bloga. Z miesięcznym wyprzedzeniem wysyłamy klientowi plan zawierający tematy wpisów oraz daty publikacji. W wyznaczonym terminie przesyłamy gotowe teksty do akceptacji dla klienta lub sami je umieszczamy.

Nasi klienci otrzymują unikalny tekst, z dedykowaną grafiką lub zdjęciem. W przypadku blogów najczęściej to my zajmujemy się prowadzeniem bloga od A do Z, czyli dbamy o wygląd graficzny, sprawne działanie, umieszczamy wpisy i pilnujemy ich regularności.

Dlaczego nie piszemy tekstów za 2zł?

Szanujemy własną pracę i swoich klientów. Żaden z naszych copywriterów nie siada do pisania z biegu. W pracy copywritera pisanie jest na samym końcu. Zanim usiądzie do pisania, musi zrobić odpowiedni researching (Internet, materiały od klienta, badania, publikacje naukowe lub książki), odbyć niejedną rozmowę z klientem, stworzyć plan i dopiero wtedy zaczyna pisać.

Teksty ofertowe od 89 zł/netto za stronę A4.

Kto nam zaufał?

Dotychczas sprawdziliśmy się tworząc teksty dla biur architektonicznych, prywatnych przychodni lekarskich, stomatologów, firm z branży zdrowotnej, domów opieki, agencji pracy, cateringów dietetycznych, firm odzieżowych, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, a także teksty z dziedziny psychologii, pedagogiki i rozwoju osobistego.

Kategorie: Usługi